praceBNP Paribas Real Estate
Poznaj Domotekę!

Poznaj Domotekę!

Unikalny showroom marek wnętrzarskich z segmentu premium zlokalizowany w Warszawie. Znajdziesz w nim wszystko, by nowocześnie i oryginalnie urządzić swój dom.

Nasza rola polegała na zbudowaniu komunikacji, która wzmocni wizerunek marki Domoteka jako lidera jakościowego w zakresie aranżacji wnętrz, dekoracji, urządzania i wyposażenia domu czy mieszkania.

Odkryliśmy, że siłą Domoteki jestoryginalność marek, które gromadzi pod swoim dachem.

Postanowiliśmy tej siły użyć i pokazać, że w świecie urządzania wnętrz inspiracje możemy czerpać nie tylko ze Skandynawii…

Pokazalismy to poprzez zintegrowane działania w digitalu. Stworzylismy i zaprojektowalismy nową stronę www dla marki. Wzmocniliśmy jej wizerunek poprzez dedykowaną platformę blogową, działania w social mediach (Pinterest, Facebook, Instagram), konkursy konsumenckie, wsparcie eventów oraz influencer marketing.

Platforma blogowa miała pomóc użytkownikom w wejściu w wysmakowany świat Domoteki. W świat, w którym design jest wszędzie i jest wszystkim. W którym meble i dodatki nie są definiowane przez ich „wytrzymałość” czy „praktyczność”, ale przez wygodę, inspirację trendami, naturą, modą, podróżami.

Komunikacja w social mediach opowiadała historie: te mniejsze i te większe.

Te najpopularniejsze oraz te bardziej niszowe: o jakości, o pochodzeniu, o wartościach kryjących się za każdym przedmiotem.

Stworzyliśmy społeczność ludzi „urzeczonych” przedmiotami i markami zgromadzonymi w Domotece. Aktywnych, komentujących, chcących wiedzieć więcej. I angażujących się w akcje konkursowe.

arrow
arrow